Sākums

Information about Bergi Church in English

Izglītības darbs

Kristīgie vecāki!

Berģu evaņģēliski luteriskā draudze aicina jūsu bērnus mūsu draudzes svētdienas skolā uzsākt iepazīšanos ar cilvēku Pestītāju Jēzu Kristu, mūsu Kungu un viņa vēsti. Mācību materiāls tiks izstrādāts un jums nosūtīts elektroniski. Tēmas ir jāapgūst secībā neko neizlaižot, tāpēc vieglāk to veikt mājās kopīgi studējot ar vecākiem. Bērni atbildēs uz jautājumiem un uzzīmēs zīmējumu. Reizi mēnesī notiks plašāka nodarbība, iekļaujot dievkalpojuma apmeklējumu un saņemot Kristus svētību. Nodarbība turpināsies pēc dievkalpojuma daļas bērniem un tajā tiks izrunātas iepriekš aplūkotās tēmas, kas tajās ir īpašs, var būt filmiņa, pārsteigums u. c.. Var tikt izlemts par kopīgu kādu kristīgu pasākumu apmeklēšanu. Jūsu solījums Kristum bērnu kristībās audzināt Dieva bērnus vislabāk var tikt īstenots kopā ar draudzes ticības mācības skolotājām un saņemot tiešu Kristus svētību īpašā dievkalpojuma daļā bērniem.

Mācītājs Videmars

Svētdienas skolas nodarbības notiek Brīvdabas muzeja zvejnieku sētā "Lurķi" svētdienās no pl.10:00 līdz 11.30. Skolotājas bērnus sagaida sākot no 9:50 pie muzeja galvenajiem vārtiem.

Ar prieku gaidām ikvienu, kas vēlas piebiedroties mūsu pulkam!

Piedalīties svētdienas skolas nodarbībās aicina skolotāja Klinta (tālr. 29824497)

Lūgums kā pieteikumu aizpildīt anketu.

Anketu sūtiet uz e-pastu: kasarenoka@gmail.com

Svētdienas skolas anketa

Svētdienas skola 1. nodarbība